Yogauni

Bir yerlerde bir hareketsizlik var! Evet şu an sen bunu okurken hareketsizsin… Ya ofiste bir sandalyede oturuyorsun ya da evde bir koltukta uzanmışsın.

 

Sorduklarında eminim hareket etmeye hiç halin yok ve bir de kendine ayıracak vaktin.

 

Peki sigara içmek için ya da kahve içmek için ayıracak 20 dakikan da mı yok??? Eğer tv seyretmek için bile  günde 20dk ayırabiliyorsan tembellikle zehirlenmiş yaşamını arındırmak için de 20 dk ayırabilirsin demektir.

 

spordan bahsetsem, yok kursa yazılmam lazım, yok maddiyatımı zorlar, yok efendim yoga sıkıcı pilates seviyorum ama ona halim yok gibi bir sürü bahaneler ardında saklanacaksın hatta belki de çarpraz sorularım karşısında  EPIC FAIL moduna geçeceksin.

 

Epic fail vermekten yorulmadın mı? ben kendi adıma bazen çok yılıyorum ardına saklandığım bahaneler bana bile komik geliyor! ama şimdi şu anda ; Tüm bahaneleri silip süpürecek bir alternatif biliyorum;

 

www.yogauni.com (reklam alıyorsam ve bu konuda yalanım varsa kredi kartımın bakiyesi dolsun önümüzdeki ay üyeliğim iptal olsun :((()

 

Aylık üyeliğini sadece 30TL’ye (bir bilemedin iki fön parası, 3 paket sigara parası, starbuckstan 2 kahve parası…. gibi günlük hayatta elinden çıkışının bir çırpıda olacağı komik ve uygun bir miktara) satın alabileceğin videolarla dolu online yoga kursu.

 

Bu kursun güzel yanlarını metin olarak saymam zor sanırım en iyisi maddelendirmek;
beginnerdan expert e kadar her seviyeye hitap ediyor

 

uzman yoginilerin kendileri bizzat video karşısında anlatarak uygulamalı gösteriyorlar.

 

tabletlerle uyumlu: böylece gittiğiniz her yerde de yoga seanslarınızı yanınızda götürebiliyorsunuz zaten sloganları da #heryerdeyoga

 

ve info mailleriyle de instagram hesaplarıyla da kurucuları ilgileniyor; aranızda duvarlar yok tüm samimiyetiyle ufacık cihazlarınızda kocaman bir ekip!

 

Günde sadece 1tl’ye belki de 20dk yerine 60dkya kadar katılmak işteyeceğin bir kurs 🙂

 

 

ps: burda yazılanların tek bir satırı bile, yogauni ekibinden hiç kimsenin çıkarları gözetilerek yazılmamış olup tam tersine 1,5 aylık kendi tecrübe ve deneyimlerim sonucu değerlendirme amacıyla yazılmıştır.

Takip edilen ,,,

Bir cevap yazın