3,3KG

15.hafta 6.gün….

Artık en reeli budur!

SAT’a göre hesaplarsanız bebeğim tam 17 haftalık ama gerçekler öyle değil…

Neden? Kaplumbağa deden! Yok, canım dedenle alakası yok genetik değil durum…

Şöyle ki bebeği anladığım ay reglmi beklerken ondan önceki reglim 15 gün sürdü o yüzden bedenin toparlanması tekrar yumurtlaması ve döllenmesi süreci sat’a göre gitmedi! Niye bunları anlatıyorum? bi sor bi sor! Eğer bir gün sen de benim gibi bebeni sat’a göre hesaplar beben başka haftada çıkarsa bebeğim zayıf mı güçsüz mü geri mi diye panikleme diye!

Sat’ın kafası başka bebenin kafası başka!

11.12.2015 son regl başlangıç tarihi;25.12.2015 bitiş tarihi; Sat hesabı girersen şurada bi link var ona tıkla 16 hafta 5gün göreceksin ama bebemin boyutlarına ve keseye göre bebem 15 hafta 6günlük tabi iş böyle olunca panikliyorsun. allam sat ne diyor bebek niye böyle ben ne yapacağım gerzek miyim karnımdakine bile bakamıyorum: O (aaaaaa saçlarını yolarak koşan insan!) tribine girince baya bir korkuyorsun işte…

Ama daha önceki yazımda belirttiğim gibi ne yaparsan yap bebek seni sömürüyor sen kendine yatırım yapıyorsun. Dün itibariyle artık progestan ve folik asit e veda ettik… Yeni kankamız Ferro Sanol + Yeni gün Pekmix ve kuru erik… Demirleri stoklayalım!

Tamam iyi hoş güzel iyi beslenelim de tartı ne durumda? OMG!!! 78,3kg! ( sanki 45kg hamile kaldı hasbam!)21/01/16!dan bugune 3 kilo almış bulunuyuorum.

Takip edilen ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Bir cevap yazın